Album nr. 311 De stuivende stad
Gepubliceerd op vrijdag 18 juni
Op 15 december 2010 verschijnt als album 311 het speciale verhaal “De stuivende stad” en niet “De zappende ziel” zoals was aangekondigd. Speciaal ter ere van de 65ste verjaardag van de stripreeks heeft Studio Vandersteen een nieuw en spannend verhaal gemaakt. De Zwarte Madam neemt namelijk wraak! Na haar laatste aanvaring met Sus Antigoon heeft deze haar toverhoed afgenomen zodat ze niet meer kan toveren. Samen met haar kornuiten Lange Wapper en Kludde plant de madam een bergboon op de grote markt van Antwerpen. Deze magische steen groeit uit tot een gigantische berg die de lievelingsstad van Sus vernietigt! Kan de mooie stad aan de Schelde nog gered worden door onze vrienden?
Extra speciaal aan dit verhaal is, dat er een hoorspel bij verschijnt. Speciaal voor België en voor Nederland wordt het verhaal ingesproken door bekende Vlamingen en Nederlanders. Tesamen met muziek en achtergrondgeluiden wordt het een nieuwe manier om de strip te beleven! Het hoorspel wordt als cd bijgesealed bij album nummer 311.
Het album kost 5,25, het album met cd gaat € 10,95 kosten.
Onderstaande voorlopige cover en enkele prachtige schetsen van Luc Morjaeu!



Nieuws
-
Nieuwe veiling CataWiki
Deze week in de wekelijkse Catawiki stripveiling v...
Lees meer... -
Suske en Wiske 316 Krimsonia
Op 15 februari aanstaande verschijnt Krimsonia, he...
Lees meer... -
Entreeprijzen fanclubdag Spoorwegmuseum
De entreeprijs van het Spoorwegmuseum bedraagt sin...
Lees meer...
Fanclubdag 2012
Ontmoet je favoriete helden in het Spoorwegmuseum! Kijk snel hier voor meer informatie!
Ledenactie 2011 Doe mee!!
"De stuivende stad" is in een exclusief en uniek jasje gestoken, speciaal voor een grandioze ledenactie van de fanclub. Kijk snel hier!
Agenda
-
25ste Fameuze Fanclubdag
zaterdag 17 maart
10:00 - 17:00 uur
-
Maasland Strip 2012
zondag 15 april
10:00 - 17:00 uur

