Suske en Wiske - De Fameuze Fanclub (Erkende Suske en wiske vereniging)
 

Laatste nieuws Algemene Ledenvergadering

Gepubliceerd op zaterdag 9 november

Dit jaar vind de Algemene Ledenvergadering plaats op 15 december a.s. te Houten. Dus niet in het vertrouwde Udenhout. Op deze dag zijn Luc Morjaeu en Peter Van Gucht aanwezig voor een praatje en een handtekening, zijn er diverse handelaren aanwezig en natuurlijk de fanclub met de kraam. Tijdens de ledenvergadering geven wij tekst en uitleg over het afgelopen jaar en de toekomst. Daarbij hoort natuurlijk ook de preview van het ledenbeeldje voor 2014! Alle leden kunnen hun vragen en voorstellen voorleggen.

Onze leden krijgen bij binnenkomst, en op vertoon van de ledenpas, een bonnetje waarmee op het einde van de dag 1 gratis album van ‘De Bloedbroeder’ kan worden afgehaald. Één album per lid dus (niet voor introducés) en wie het eerst komt, die het eerst recht heeft op een album (op = op). Je hebt de keus uit een Vlaamse of een Nederlands album.

Programma:
11.00 uur:  Zaal geopend
11.00 - 16.00 uur:  De tekenaars signeren (behalve tijdens de ledenvergadering zelf!)
12.30 uur:  Start ledenvergadering
16.00 uur:  Einde ledendag

Adres:
Het Oude Station
Stationserf 97
3991 KX  Houten

www.hetoudestationhouten.nl

Nieuws

 • Suske en Wiske in De Telegraaf

  Goed nieuws voor Nederlandse fans van Suske en ...
  Lees meer...

 • Het betoverende boek

  Bij het begin van de Jeugdboekenmaand in Vlaand...
  Lees meer...

 • Lambik Plastiek

  Op 13 maart verschijnt Suske en Wiske 347: Lamb...
  Lees meer...

Fandag 2019

Fandag zondag 14 april 2019

Op deze dag organiseert de Fameuze Fanclub alweer de 32ste Suske en Wiske Fandag! Het wordt een waar feest voor de echte liefhebber en voor het hele gezin! Ook in 2019 weer in MeetingDistrict, Blokhoeve 2a in Nieuwegein.

Noteer het in je agenda en hou deze website en onze Facebookpagina in de gaten om op de hoogte te blijven!

Lees meer...

Ledenactie, op=op!

Wees er snel bij...!

"De stuivende stad" is in een exclusief en uniek jasje gestoken, speciaal voor een grandioze ledenactie van de fanclub. Kijk snel hier!