Suske en Wiske - De Fameuze Fanclub (Erkende Suske en wiske vereniging)
 

Ledenbeeldje Sus Antigoon

Gepubliceerd op vrijdag 4 september

Dit weekend, tijdens het Brabant Stripspektakel (5 & 6 september), is het voor onze leden de laatste mogelijkheid om het ledenbeeldje Sus Antigoon op te halen. Daarna gaan wij de verzending klaar maken voor de niet opgehaalde beeldjes en incasseren de verzendkosten (9,50 euro voor Nederland en 11,50 voor buitenland). U kunt dus in de 3e week van september het beeldje verwachten!

Herinnering: zondag 6 september signeert Luc Morjaeu aan de stand van de Fanclub! En alleen voor onze leden!

Nieuws

 • De bruisende braderie

  Vanaf juli zal het Suske en Wiske Kindermuseum ...
  Lees meer...

 • Versus 122

  Na Versus 121, die voor een groot deel in het t...
  Lees meer...

 • Nieuwe uitgave De raap van Rubens

  Vanaf 9 mei 2018 ligt een nieuwe versie van de ...
  Lees meer...

Fandag 2018

Fandag 8 april 2018

Op deze dag organiseert de Fameuze Fanclub alweer haar 31ste Suske en Wiske Fandag! Het wordt een waar feest voor de echte liefhebber en voor het hele gezin! Ook in 2018 weer in MeetingDistrict, Blokhoeve 2a in Nieuwegein.

Noteer het in je agenda en hou deze website en onze Facebookpagina in de gaten om op de hoogte te blijven!

Lees meer...

Ledenactie, op=op!

Wees er snel bij...!

"De stuivende stad" is in een exclusief en uniek jasje gestoken, speciaal voor een grandioze ledenactie van de fanclub. Kijk snel hier!