Suske en Wiske - De Fameuze Fanclub (Erkende Suske en wiske vereniging)
 

Ledenbeeldje Sus Antigoon

Gepubliceerd op vrijdag 4 september

Dit weekend, tijdens het Brabant Stripspektakel (5 & 6 september), is het voor onze leden de laatste mogelijkheid om het ledenbeeldje Sus Antigoon op te halen. Daarna gaan wij de verzending klaar maken voor de niet opgehaalde beeldjes en incasseren de verzendkosten (9,50 euro voor Nederland en 11,50 voor buitenland). U kunt dus in de 3e week van september het beeldje verwachten!

Herinnering: zondag 6 september signeert Luc Morjaeu aan de stand van de Fanclub! En alleen voor onze leden!

Nieuws

 • Heruitgaven korte verhalen

  Vanaf maart zullen de eerste 10 delen verschijn...
  Lees meer...

 • Versus 124

  Christian Verhaeghe tekende speciaal voor de Fa...
  Lees meer...

 • Met korting naar Comics Station

  Vanaf 22 december spelen Suske en Wiske de hoof...
  Lees meer...

Fandag 2019

Fandag zondag 14 april 2019

Op deze dag organiseert de Fameuze Fanclub alweer de 32ste Suske en Wiske Fandag! Het wordt een waar feest voor de echte liefhebber en voor het hele gezin! Ook in 2019 weer in MeetingDistrict, Blokhoeve 2a in Nieuwegein.

Noteer het in je agenda en hou deze website en onze Facebookpagina in de gaten om op de hoogte te blijven!

Lees meer...

Ledenactie, op=op!

Wees er snel bij...!

"De stuivende stad" is in een exclusief en uniek jasje gestoken, speciaal voor een grandioze ledenactie van de fanclub. Kijk snel hier!