Suske en Wiske - De Fameuze Fanclub (Erkende Suske en wiske vereniging)
 

Ledendag Fameuze Fanclub op 15 december

Gepubliceerd op zondag 29 september

Op zondag 15 december houdt de Fameuze Fanclub haar ledendag – noteer dit alvast in uw agenda! Op deze dag wordt besproken hoe het met de club gaat, en kunnen leden hun vragen en voorstellen voorleggen. Daarnaast kan de verzameling worden aangevuld. Luc en Peter zijn aanwezig en zullen een preview geven van hun nieuwe albums.

Onze leden krijgen bij binnenkomst, en op vertoon van de ledenpas, een bonnetje waarmee op het einde van de dag 1 gratis album van ‘De Bloedbroeder’ kan worden afgehaald. Één album per lid dus (niet voor introducés) en wie het eerst komt, die het eerst recht heeft op een album (op = op). We bieden zowel de Vlaamse als de Nederlandse versie aan.

De locatie wordt binnenkort via onze website en via een mailing bekend gemaakt. We hopen op uw aanwezigheid!

Nieuws

 • Een digitale strip voor het goede doel

  Strips lezen voor het goede doel? Het kan! YIEH...
  Lees meer...

 • Gepersonaliseerde albums bij YIEHA

  Vanaf 29 november kunnen via het online strippl...
  Lees meer...

 • Wilbert van der Steen wint Willy Vandersteenprijs 2017

  Op 23 november werd in het provinciaal Suske en...
  Lees meer...

Fandag 2018

Fandag 8 april 2018

Op deze dag organiseert de Fameuze Fanclub alweer haar 31ste Suske en Wiske Fandag! Het wordt een waar feest voor de echte liefhebber en voor het hele gezin! Ook in 2018 weer in MeetingDistrict, Blokhoeve 2a in Nieuwegein.

Noteer het in je agenda en hou deze website en onze Facebookpagina in de gaten om op de hoogte te blijven!

Ledenactie, op=op!

Wees er snel bij...!

"De stuivende stad" is in een exclusief en uniek jasje gestoken, speciaal voor een grandioze ledenactie van de fanclub. Kijk snel hier!