Suske en Wiske - De Fameuze Fanclub (Erkende Suske en wiske vereniging)
 

Ledendag Fameuze Fanclub op 15 december

Gepubliceerd op zondag 29 september

Op zondag 15 december houdt de Fameuze Fanclub haar ledendag – noteer dit alvast in uw agenda! Op deze dag wordt besproken hoe het met de club gaat, en kunnen leden hun vragen en voorstellen voorleggen. Daarnaast kan de verzameling worden aangevuld. Luc en Peter zijn aanwezig en zullen een preview geven van hun nieuwe albums.

Onze leden krijgen bij binnenkomst, en op vertoon van de ledenpas, een bonnetje waarmee op het einde van de dag 1 gratis album van ‘De Bloedbroeder’ kan worden afgehaald. Één album per lid dus (niet voor introducés) en wie het eerst komt, die het eerst recht heeft op een album (op = op). We bieden zowel de Vlaamse als de Nederlandse versie aan.

De locatie wordt binnenkort via onze website en via een mailing bekend gemaakt. We hopen op uw aanwezigheid!

Nieuws

 • Suske en Wiske in De Telegraaf

  Goed nieuws voor Nederlandse fans van Suske en ...
  Lees meer...

 • Het betoverende boek

  Bij het begin van de Jeugdboekenmaand in Vlaand...
  Lees meer...

 • Lambik Plastiek

  Op 13 maart verschijnt Suske en Wiske 347: Lamb...
  Lees meer...

Fandag 2019

Fandag zondag 14 april 2019

Op deze dag organiseert de Fameuze Fanclub alweer de 32ste Suske en Wiske Fandag! Het wordt een waar feest voor de echte liefhebber en voor het hele gezin! Ook in 2019 weer in MeetingDistrict, Blokhoeve 2a in Nieuwegein.

Noteer het in je agenda en hou deze website en onze Facebookpagina in de gaten om op de hoogte te blijven!

Lees meer...

Ledenactie, op=op!

Wees er snel bij...!

"De stuivende stad" is in een exclusief en uniek jasje gestoken, speciaal voor een grandioze ledenactie van de fanclub. Kijk snel hier!