Suske en Wiske - De Fameuze Fanclub (Erkende Suske en wiske vereniging)
 

Strip- & Boekenplein Antwerpen

Gepubliceerd op maandag 12 januari

Ook in 2015 kan men elke derde zondag van de maand, van 10:00 tot 16:00 uur, op het De Coninckplein te Antwerpen heerlijk snuffelen tussen duizenden boeken en strips. Nieuw of tweedehands; het is allemaal te ontdekken op het Strip- en Boekenplein.

Zondag 18 januari a.s. is het de eerste keer dat De Fameuze Fanclub hier aanwezig zal zijn om verse Suske en Wiske-fans bij ons aan te laten sluiten en een praatje te maken met onze leden. Uiteraard hebben we leuke items bij ons, zoals Tante Biotica en De Gegaste Gasten.

Tot dan in Antwerpen!

Nieuws

 • Suske en Wiske Hommages no. 3

  Op 12 november 2018, kort na het verschijnen va...
  Lees meer...

 • Chronos en Chaos

  Op 5 december, nog net op tijd voor pakjesavond...
  Lees meer...

 • Inning en verzending ledenbeeldje 2018

  Zoals aangekondigd in Versus 123 en op onze Fac...
  Lees meer...

Fandag 2018

Fandag 8 april 2018

Op deze dag organiseert de Fameuze Fanclub alweer haar 31ste Suske en Wiske Fandag! Het wordt een waar feest voor de echte liefhebber en voor het hele gezin! Ook in 2018 weer in MeetingDistrict, Blokhoeve 2a in Nieuwegein.

Noteer het in je agenda en hou deze website en onze Facebookpagina in de gaten om op de hoogte te blijven!

Lees meer...

Ledenactie, op=op!

Wees er snel bij...!

"De stuivende stad" is in een exclusief en uniek jasje gestoken, speciaal voor een grandioze ledenactie van de fanclub. Kijk snel hier!