Wilde Weldoener het Oude Raedthuys is genomineerd
Gepubliceerd op maandag 8 maart
Via de Wijkse Courant is er een verkiezing wie de leukste zaak/winkel van Wijk bij Duurstede heeft. En wilde weldoener het Oude Raedthuys doet mee!
Door middel van een mail te sturen aan: verkoop.wct[at]whm.wegener.nl en daarin aan te geven waarom het Oude Raedthuys de leukste / lekkerste / mooiste is. Vergeet je eigen gegevens niet! Het Oude Readthuys zal als ze eerste worden iedere stemmer een leuke attentie geven! En via de Courant kun je ook nog een halve pagina van de krant winnen die je kan besteden aan een goed doel (dit moet je even vermelden in je mail)!
Onderstaand een voorbeeld van een tekst die je eventueel kunt sturen:
Ik stem op het Oude Raedthuys als leukste zaak van Wijk bij Duurstede, omdat ik vind dat de spullen lekker zijn en dat alles er altijd netjes uitziet. Verder als ik win zou ik graag de halve pagina in de krant willen besteden aan dit goede doel: de Fameuze Fanclub!
Nieuws
-
Nieuwe veiling CataWiki
Deze week in de wekelijkse Catawiki stripveiling v...
Lees meer... -
Suske en Wiske 316 Krimsonia
Op 15 februari aanstaande verschijnt Krimsonia, he...
Lees meer... -
Entreeprijzen fanclubdag Spoorwegmuseum
De entreeprijs van het Spoorwegmuseum bedraagt sin...
Lees meer...
Fanclubdag 2012
Ontmoet je favoriete helden in het Spoorwegmuseum! Kijk snel hier voor meer informatie!
Ledenactie 2011 Doe mee!!
"De stuivende stad" is in een exclusief en uniek jasje gestoken, speciaal voor een grandioze ledenactie van de fanclub. Kijk snel hier!
Agenda
-
25ste Fameuze Fanclubdag
zaterdag 17 maart
10:00 - 17:00 uur
-
Maasland Strip 2012
zondag 15 april
10:00 - 17:00 uur

