De Kundige Kunst
Op de fanclubdag van 2001 in Nieuwegein kondigde Paul Geerts aan het Suske en Wiske-stokje over te geven aan Marc Verhaegen, hetgeen geschiedde op de vijftiende fanclubdag in 2002. Maar is er voor Paul Geerts een leven na Suske en Wiske? Wat doet een tekenaar na meer dan dertig jaar gewerkt te hebben aan beroemde strips? Nou, hij stort zich op zijn hobby.
Paul Geerts werkte in 2001 hard aan een eerste reeks van 39 tekeningen en schilderijen voor een eigen gallerie in het Belgische Lissewege. Uiteraard kwam aan deze reeks geen Suske en Wiske te pas! De tentoonstelling vond plaats van 15 juli tot 19 augustus 2001 in Gallerie Valckenaere in Lisswege, 4 kilometer van Zeebrugge. Paul Geerts was zelf aanwezig van 15 tot 22 julie, op 29 juli en van 4 tot 12 augustus, telkens tot 18.00 uur.
Ook in 2002 heeft Paul geëxposeerd. Opnieuw in Lissewege. Van 30 juni tot 18 augustus van dat jaar waren tientallen nieuwe werken van zijn hand te zien in de sfeervolle omgeving van de Valckenaere. Paul was zelf aanwezig op 30 juni, 7, 14, 20 en 28 juli en 4, 11, en 18 augutus.
De Kundige Kunst
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Nieuws
-
Suske en Wiske Kindermuseum enquete
Het Provinciaal Suske en Wiske Kindermuseum heef...
Lees meer... -
Suske en Wiske Magazine (cover!)
De Fameuze Fanclub kan exclusief melden dat naast ...
Lees meer... -
Suske en Wiske E-strips
Vanaf juli wordt het ook mogelijk om diverse strip...
Lees meer...
Albums De Telegraaf
Nu beperkt verkrijgbaar bij De Fameuze Fanclub: de zestiendelige album-reeks van De Telegraaf uit 2009. Kijk snel op de bestelpagina.
Vakantie
De Fameuze Fanclub is met vakantie tot en met 5 augsutus 2010! Daarna zijn we weer bereikbaar via de bekende wegen.
Suske en Wiske 65 jaar

In 2010 bestaan Suske en Wiske 65 jaar. Lees alles hier! (update 19/02)
Agenda
-
De fantasievolle vertellers
vrijdag 16 oktober t/m
zondag 19 september10:00 - 17:00 uur
-
Stripfestival Middelkerke
woensdag 21 juli t/m
zondag 8 augustus10:00 - 18:00 uur










