De Olijke Oblongs
Later in de jaren negentig werden de uitgaven steeds professioneler en uitstekend van kwaliteit. Dit kwam mede door de samenwerking met de Standaard Uitgeverij, maar ook door de creativiteit en vindingrijkheid van het bestuur. Zo heeft de fanclub in 1997, 1999, 2001 en 2002 een viertal oblongs laten maken, met daarin steeds een bundeling van stoken van een onderwerp dat in de albums terug te vinden was. De volgende oblongs zijn verschenen: "De verwoede verzamelaar", "De avontuurlijke landen", "De beroemde bijrollen" en "De unieke uitvindingen". De onderwerpen spreken natuurlijk voor zich!
Paul Geerts heeft voor de eerste oblong een speciale voorplaat getekend omdat de vereniging ook vierde dat ze tien jaar bestonden. De oblong sluit af met een strook over verzamelende leden, die ook speciaal door Paul Geerts gemaakt is.
De laatste oblong werd met een speciaal schuifdoosje, ten goede van het 15 jarig bestaan, uitgegeven.
De Olijke Oblongs
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Nieuws
-
Nieuwe veiling CataWiki
Deze week in de wekelijkse Catawiki stripveiling v...
Lees meer... -
Suske en Wiske 316 Krimsonia
Op 15 februari aanstaande verschijnt Krimsonia, he...
Lees meer... -
Entreeprijzen fanclubdag Spoorwegmuseum
De entreeprijs van het Spoorwegmuseum bedraagt sin...
Lees meer...
Fanclubdag 2012
Ontmoet je favoriete helden in het Spoorwegmuseum! Kijk snel hier voor meer informatie!
Ledenactie 2011 Doe mee!!
"De stuivende stad" is in een exclusief en uniek jasje gestoken, speciaal voor een grandioze ledenactie van de fanclub. Kijk snel hier!
Agenda
-
25ste Fameuze Fanclubdag
zaterdag 17 maart
10:00 - 17:00 uur
-
Maasland Strip 2012
zondag 15 april
10:00 - 17:00 uur





